Aktuality

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 13 novinek
Velikonoční menu

Velikonoční menu

V souvislosti s letošním znovuotevřením naší restaurace Vás srdečně zveme na tematické velikonoční menu, které budeme podávat o velikonočním víkendu od pátku 29.3 do pondělí 1.4. za zvýhodněnou cenu. Těšíme se na Vás.

Restaurace uzavřena

Restaurace uzavřena

Vážení návštěvníci, děkujeme Vám za přízeň v letošní roce, který pro nás jakožto sezónní restauraci právě skončil. Nyní nás čekají úklidy, sanitace, údržba a hlavně postupná příprava na příští sezónu, na kterou připravujeme spoustu novinek a změn. O termínu otevření Vás budeme včas informovat. Děkujeme ❤️

Sandwich weekend

Sandwich weekend

Máte rádi sandwiche? Na nadcházející víkend si pro Vás naši kuchaři připravili další tematické menu. Vyzkoušet můžete studenou polévku gaspacho , která v letních dnes osvěží a zasytí. Dále máme 3 druhy sandwichů a sladký závěr zajistí mangovo-kokosová tečka. Těšíme se na Vás

Jihoamerický víkend

Jihoamerický víkend

Od pátku 11.8 do neděle 13.8 máte možnost ochutnat tématické menu, inspirované kucnyní Jižní Ameriky. V nabídce naleznete ikonický Mac&Cheese, také Kuřecí Quessadillu s thaným masem nebo pomalu pečený bůček s omáščkou Molla. 

Co k nám přišlo z Francie

Co k nám přišlo z Francie

V pátek 11.8 se v hudebním altánku nedaleko restaruace WKH koná degustační akce, zaměřená na Francouszká vína. Akcí provází gastronom a odborník na etiketu, Mgr. Alexandr Burda.

Lázeňské vinobraní - 4 ročník

Lázeňské vinobraní - 4 ročník

Vážení přátelé a příznivci dobrého vína,
přijměte naše srdečné pozvání na již čtvrtý ročník oblíbené gastronomické akce, která se koná v areálu Priessnitzových léčebných lázních u lázeňské kolonády.

Akce začíná tradičně ve 13:00 u hudebního altánku v areálu Priessnitzových léčebných lázních. Návštěvníci mohou do degustačních sklenic nakupovat a ochutnách vzorky vín i burčáků od pozvaných Moravských vinařů. Nebude chybět oblíbené vinařství Dušana Soviše, vinařství Vican, vinařtví Fučík nebo Bartoník. K tanci i poslechu zahraje živá cimbálová kapela a novinkou letošního roku bude i tématický fotokoutek, kde se můžete vyfotit. Sobotní oběd vařit nemusíte, protože kromě skvělého vína Vás čeká také občerstvení. V udírně budou připravena žebra a klobásky a tešit se můžete také na tradiční chléb se škvarkovou pomazánkou. Pozvaný je také jarmark s doprovodným prodejem. Akce končí spontánně kolem 19:00 hodiny.

Sportovně založeným návštěvníkům doporučujeme také navštívit druhý ročník akce Kolonáda RUN, která se koná v dopoledních hodinách na lázeňské kolonádě a plynule předchází vinobraní.

Vína napříč Evropou

Vína napříč Evropou

V pátek 30.6 se v hudebním altánku nedaleko restaruace WKH koná degustační akce, zaměřená na Evropská vína. Akcí provází gastronom a odborník na etiketu, Mgr. Alexandr Burda.

Letošní sezónní provoz zahájen!

Letošní sezónní provoz zahájen!

V pondělí 1.5. po zimní provozní přestávce opět otevíráme náš provoz. A rovnou pro Vás máme připravený program na celý měsíc květen! Čekají Vás totiž živé přenosy MS v ledním hokeji na velkém plátně, s akcí na pivo s Pivovar Holba a pravidelnou nabídkou grilovaných specialit během zápasů. Tak přijďte s námi fandit českému hokeji ????????

Restaurace dočasně uzavřena

Restaurace dočasně uzavřena

Vážení hosté,

z důvodu probíhající provozní přestávky je restaurace Wiener Kaffeehaus uzavřena. O termínu plánovaného otevření Vás budeme opět informovat.

Děkujeme za pochopení.

Taneční večery

Taneční večery

Celé léto se můžete každý čtvrtek od 19:00 do 22:00 těšit na taneční večery, kterými střídavě doprovází bratři Weiserovi. Těšíme se na Vás.

Rozvoz jídel

Rozvoz jídel

Ve spolupráci se službou UrTago jsme pro Vás připravili novinku v podobě možnosti rozvozu jídel. Z pohodlí domova si tak objednáte a vychutnáte cekoliv z naší nabídky.

Plná svatební sezóna

Plná svatební sezóna

Vážení klienti, z důvodu naplnínění veškeré volné kapacity již nepřijímáme nové rezervace na zajištění svatební hostiny pro měsíce červenec a srpen. K dispozici máme ještě poslední volný víken v září a dále pak říjen. Děkujeme za pochopení.

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 13 novinek