Aktuality

 6 novinek
Letošní sezónní provoz zahájen!

Letošní sezónní provoz zahájen!

V pondělí 1.5. po zimní provozní přestávce opět otevíráme náš provoz. A rovnou pro Vás máme připravený program na celý měsíc květen! Čekají Vás totiž živé přenosy MS v ledním hokeji na velkém plátně, s akcí na pivo s Pivovar Holba a pravidelnou nabídkou grilovaných specialit během zápasů. Tak přijďte s námi fandit českému hokeji ????????

Restaurace dočasně uzavřena

Restaurace dočasně uzavřena

Vážení hosté,

z důvodu probíhající provozní přestávky je restaurace Wiener Kaffeehaus uzavřena. O termínu plánovaného otevření Vás budeme opět informovat.

Děkujeme za pochopení.

Taneční večery

Taneční večery

Celé léto se můžete každý čtvrtek od 19:00 do 22:00 těšit na taneční večery, kterými střídavě doprovází bratři Weiserovi. Těšíme se na Vás.

Rozvoz jídel

Rozvoz jídel

Ve spolupráci se službou UrTago jsme pro Vás připravili novinku v podobě možnosti rozvozu jídel. Z pohodlí domova si tak objednáte a vychutnáte cekoliv z naší nabídky.

Plná svatební sezóna

Plná svatební sezóna

Vážení klienti, z důvodu naplnínění veškeré volné kapacity již nepřijímáme nové rezervace na zajištění svatební hostiny pro měsíce červenec a srpen. K dispozici máme ještě poslední volný víken v září a dále pak říjen. Děkujeme za pochopení.

Spuštění nových stránek

Spuštění nových stránek

Po měsících příprav se nám konečně podařilo spustit nové webové stránky. Věříme, že zde naleznete vešeré potřebné informace a že se Vám budou nové sránky líbit. Pokud by ste přeci jen potřebavali s něčím poradit, neváhejte se obrátit na některý z kontaktních údajů nebo navštívít naše sociální sítě.

 6 novinek